SMAK TANTRY – PODRÓŻ KU MIŁOŚCI

Warsztat wprowadzający do zaawansowanych treningów Johna Hawkena i Freyi Wolnej

Prowadzenie:  Freya Wolna

Warsztat Smak Tantry jest inspirującą inicjacją w świat Tantry. Czeka cię czas pełen zabawy, zmysłowości, nauki i niespodzianek, podczas którego poszerzysz swoją świadomość, zwiększysz wrażliwość i otworzysz serce. Nauczysz się relaksować by pełniej odczuwać życie, doceniać i manifestować sacrum w sobie i w innych.

Weekend zaczniemy delikatną inicjacją w świat tantry w postaci Ceremonii Przebudzenia Zmysłów. Ten rytuał zabierze nas w świat daleki od bombardowania zmysłów, któremu poddawane są nasze oczy i uszy w codziennym życiu, co prowadzi nas do ciągłego poszukiwania coraz to większej stymulacji. Tantra pozwala nam doświadczać zmysłów pojedynczo, jeden po drugim, aby naprawdę je poczuć i pozwolić by zarezonowały w naszym ciele, aby je smakować, pozwolić sobie na odprężenie i medytację. Zmysły zabierają nas głęboko do ciała, do naszej wrażliwości, do tu i teraz, uwalniając nas od tyranii przeszłości i przyszłości byśmy mogli się odprężyć w prostocie teraźniejszości.

W sobotę rano rozpoczniemy wędrówkę doświadczania siebie, jako istoty nie tylko fizycznej, ale także, jako istoty energetycznej, odkrywając przyjemność płynącą z odczuwania swojej energii jak również energii płynącej z połączenia z innymi. W Ruchomym Centrum uczymy się pulsacji żywych relacji, odkrywając swobodę wyboru, bycia w kontakcie, jeśli się chce i wychodzenia z kontaktu, jeżeli pragniemy być wewnątrz siebie. Nauczymy się jak nie identyfikować się z naszymi lękami i ograniczeniami, by doświadczać siebie, jako przepływu energii, która może przyjąć dowolną postać, jak odkrywać i realizować nasz nieograniczony potencjał.

Po południu będziemy odkrywać nasze centra energetyczne zwana czakrami, które są niczym drzwi percepcji, bramy, przez które współdziałamy z innymi i ze światem. Świadomie podnosząc swoją energię od podstawy – centrum przetrwania i pierwotnej seksualności możemy współdziałać na wielu różnych poziomach i swobodnie dokonywać wyborów, co do tego, z kim i jak chcemy się spotkać by korzystać z całej palety możliwości pomiędzy seksem, sercem i duchem.

W rytuale wieczornym otworzymy serca by celebrować siebie, jako unikalne wcielenie boga i bogini, doświadczając miłości, witalności i erotycznej przyjemności, jako darów od wszechświata i świętej natury naszego bytu, odzyskując niewinność i naturalność naszej seksualności.

W niedzielę nauczymy się podstawowych praktyk tantrycznych zdrowej kondycji energetycznej w ciele i spotkamy się z partnerami na poziome centrum seksu, serca i ducha.

Smak Tantry jest warsztatem, który warto powtarzać. Często uczestnicy wracają, aby cieszyć się bogactwem tantrycznego bycia razem i zgłębiać nauki tantrycznej ścieżki. Każdy warsztat jest inny, bo my jesteśmy inni, bo inni są nasi towarzysze podróży i prowadzący – choć niby Ten sam, to przecież też zmienia się z czasem.

Warsztat dla początkujących i zaawansowanych.

Podczas tego opartego na doświadczeniu warsztatu:

• Połączysz się z własną siłą życiową
• Okryjesz stłumione aspekty siebie i nauczysz się je akceptować
• Nauczysz się metod uwalniania blokad i uwarunkowań
• Dotrzesz do swojej prawdziwej mocy i by być prawdziwie wolnym/ą
• Poznasz metody komunikacji i akceptacji swojego ciała
• Połączysz się z naturalnym ruchem swojego ciała by poczuć jego energię.
• Poznasz wzmacniające u relaksujące techniki oddechowe
• Doświadczysz transformującego oddechu poprzez który połączysz się ze swoją pasją i kreatywnością

Ten warsztat to jak powrót do domu. Uwalniając to ci już nie służy połączysz się ze swoją naturalną siłą, z potężną energią by być w prawdzie i mocy.

To wyjątkowa okazja, aby wybrać się w podróż łączącą wiedzę i doświadczenie Johna Hawkena jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli Tantry na świecie. Warsztat stanowi całość samą w sobie jak również stanowi wstęp do zaawansowanych warsztatów Johna Hawkena i tych prowadzonych przez Freyę Wolna w Polsce i na świecie. Warsztat nadaje się dla osób indywidualnych i par.

 

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy: http://bit.ly/Smak_Tantry_2019

 

Prowadzenie: Freya Wolna

*Freya od lat współpracuje z Johnem Hawkenem, wpsółprowadząc z nim warsztaty w Polsce i na świecie. Jako jedyna w Polsce uzyskała uprawnienia do prowadzenia tego autorskiego warsztatu.

Freya jest międzynarodową nauczycielką Tantry i trenerką z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, Life&Tantra and sex coach, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi profesjonalne treningi MASAŻU TANTRYCZNEGO wg Johna Hawkena, warsztaty tantryczne MASTER LOVER, kręgi kobiet, prowadzi sesje masażu oraz coaching relacji intymnych. Uwielbia kakao, taniec i muzykę prowadzi ceremonie ECSTATIC CACAO podczas których dzieli się pysznym kakao wg starożytnej majańskiej receptury, miksuje ekstatyczną muzę i prowadzi szamańsko-tantryczne medytacje.

www.facebook.com/freya.tantraway
www.facebook.com/freyawolna.tantrateacher.coach
www.freyawolna.pl

 

Termin:

7- 9 czerwca 2019 (piątek – niedziela)

Czas trwania:

Rozpoczęcie zajęć godz. 18:00 (wprowadzenie)
Zakończenie godz.14:00

Cena warsztatu: 

650 PLN

PROMOCJA:
1) 100 zł zniżki jeżeli dokonasz wpłaty zaliczki do dnia 15 kwietnia 2019
2) dodatkowe 50 zł zniżki za każdą dodatkową dodatkową osobę, która nie brała wcześniej udziału w innych warsztatach Freyi.
Oprócz powyższych, promocje nie sumują się.

ZALICZKA: 450 PLN

Informacje

Agi
tel. +48 602 333 999
e-mail: agi@freyawolna.pl