Pooddychaj sercem w Oddechowie!

osób pomieści całoroczny ośrodek wypoczynkowy

m2 ma nasza Jurta

m2 nasza sala do ćwiczeń nie tylko jogi

4 i 5 osobowych domków z kominkiem

km od Warszawy jest ośrodek wypoczynkowy Oddechowo

Całoroczny ośrodek pod Warszawą, a w nim:
Jurta z drewnianą podłogą, wyposażoną w pomoce do jogi i medytacji
Stołówkę z przeszkloną oranżerią
Wegańską kuchnię

W domkach znajdziesz kuchnię, werandę i kominki!
Zobacz Nasze domki

KOMFORT I PROSTOTA

Zarówno domki, jurta, sala do ćwiczeń, jak i stołówka w Oddechowie zbudowane są  z materiałów naturalnych, ich głównym surowcem jest drewno; sala dodatkowo obłożona została gliną, dla lepszego komfortu oraz optymalnego nawilżenia powietrza. Dzięki temu we wszystkich pomieszczeniach możesz swobodnie oddychać podczas ćwiczeń czy medytacji, a w domkach – doskonale się wysypiać.

Chcesz zobaczyć ośrodek na żywo? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

SALA NIE TYLKO DO JOGI

Sala ćwiczeń to 160 m2 i 6 metrów wysokości – jest to przestrzeń do różnego rodzaju aktywności ruchowych i nie tylko. Ze względu na nowoczesne ogrzewanie podłogowe nadaje się także do długich relaksacji lub medytacji. Sala wyposażona jest w 18 drewnianych drabinek, które na pewno przypadną do gustu wszystkim ćwiczącym jogę:) Obok Sali znajdziesz toalety, a także kącik, w którym można przygotować sobie kawę czy herbatę.

MINISPA

Nasze MINISPA  jest wyposażone w saunę suchą i mokrą,
a także jednoosobową saunę na podczerwień INFRARED. Schłodzić się można w wannie z zimną wodą lub okładając
się świeżo wyprodukowanym lodem. Znajdziesz tu także tężnię oraz dwie lampy: kolagenową, pobudzającą produkcję kolagenu oraz lampę tzw. słoneczna łączka, która stymuluje produkcję
wit. D i naturalnie opala.

 

JURTA

To doskonała przestrzeń do prowadzenia zajęć grupowych: ruchowych, statycznych, wykładów, pokazów, szkoleń, warsztatów, tańców.
To 100 energetycznych metrów do działania! Sam kształt jurty sprawia, że łatwiej i zupełnie naturalnie, siadając w kręgu, buduje się wspólnotę.
Jurta jest wykonana w całości z surowców naturalnych i położona na selenitach, kamieniach, które są używane do medytacji i wspomagania rozwoju duchowego, polecane dla potrzebujących ukojenia i odnalezienia poczucia bezpieczeństwa. Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii.
Przy jurcie są toalety, z których można skorzystać, aby poprawić komfort prowadzonych zajęć.

NASZE DOMKI

W obrębie Ośrodka Oddechowo do Twojej dyspozycji pozostawiamy:

UWAGA nowy domek: 7 osobowy (2 pokoje 2os , 1 pokój 3 os.)

W sumie możemy więc pomieścić grupy nawet do 82-osobowe.

7 domków 4-osobowych

+ 1 domek 7-osobowy

 

4 domki 5-osobowe (w domkach 5-osobowych są dostępne jedynki)

Domki są całkowicie autonomiczne.
Na parterze znajdziesz w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z przytulnym kominkiem do wykorzystywania, gdy nadchodzą chłody, oraz czyściutką, odnowioną łazienkę.* (w dwóch domkach mamy nawet wanny!:)

Nasze domki są ocieplane! W każdym znajdziesz termostat, którym regulujemy za Ciebie temperaturę. Dajcie Ci to komfort, że nawet w zimie, pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej poinformujesz nas o swoim przyjeździe, zadomowisz się w ciepłym i przytulnym domku!

Pomoce do jogi i medytacji

Nasza jurta jest wyposażona w niezbędny sprzęt do jogi i medytacji, dzięki któremu możesz przeprowadzić warsztaty medytacyjne czy wyjazd jogowy dla nawet 40 osób. Nie musisz więc kupować sprzętu lub przywozić go ze sobą, nawet jeśli prowadzisz warsztat może przyjechać pociągiem:)

Co możemy Ci BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT zapewnić

45 mat

45 wałków

30 poduszek medytacyjnych

40 materaców

60 dużych pianek (można nimi zastępować koce w ustawieniu

do świecy)

 

Maty i poduszki są w kolorach natury – zieleni, która przywodzi na myśl sosnowy las, w którego sercu położony jest ośrodek, oraz błękitu nieba.