W niedzielę, 19. stycznia 2019 r., gościliśmy Was w czasie Dnia Otwartego w Oddechowie.

Dziękujemy za cudowny czas pełen dobrej energii i Waszej obecności!

Do zobaczenia wkrótce!

Galeria zdjęć z wydarzenia

Foto: Justyna Długoborska-Ciołko  4plus8

Warsztaty, spotkania, pokazy podczas Dnia Otwartego poprowadzili:

WPROWADZENIE DO MINDFULNESS

Maga Korbel – artystka, nauczycielka jogi i certyfikowana trenerka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). O sobie mówi: “Bycie z ludźmi na głębokim, prawdziwym poziomie, jest największą pasją mojego życia”.

Serce Ciszy

JOGA TWARZY

Olga Szemley Goudineau – twórczyni metody Yogattractive, wprowadziła uczestniczki w tajniki tej techniki.  Efektem jej  jest ujędrnienie i podniesienie wszystkich partii twarzy, drenaż opuchlizn pod oczyma oraz likwidacja napięć szczęki, czoła i skroni.

Yogattractive 

ODDECH TRANSFORMACYJNY

Warsztat poprowadzili Patrycja Pietrzyk i Davide Scarenzio – certyfikowani facylitatorzy metody Transformational Breath® – holistycznej metody uzdrawiania oddechem. Davide poprowadził również Ceremonię Dźwięków – koncert gongów i mis tybetańskich.

MEDYTACJA BUDDYZMU THEREVADA

Michał Frydrych – prowadzi portal Sasana.pl . To prywatny, niekomercyjny serwis internetowy poświęcony buddyzmowi. Gromadzi teksty wybitnych mistrzów buddyjskich, niejednokrotnie tłumaczone bezpośrednio z języka palijskiego

POKAZ MASAŻU TAJSKIEGO

Poprowadziła Kasia WitkośMasaż tajski to holistyczna terapia opierająca się pracy z liniami energetycznymi sen biegnącymi przez całe ciało – od palców stóp aż po czubek głowy.

Kayoma

WARSZTAT TERAPII TAŃCEM I RUCHEM IBA

To praca z tematami psychologicznymi zakotwiczona w ciele, twórcza, angażująca ruch, doznania, emocje i myśli. Warsztat poprowadziła Iza Guzek. Tematem przewodnim były  spotkania w ruchu, ze sobą samym i z innymi.

O Izie i jej pracy

 

 

ODDECH WG BUTEJKI

Podczas warsztatu z Justyną  Gęsikowską uczestnicy poznali podstawy metody Butejki. Dowiedzieli się,   jak poprawnie oddychać, dlaczego oddychając mniej, bardziej dotleniamy wszystkie organy i komórki, jak naturalnie obniżyć poziom stresu i wysokie ciśnienie, jak zatrzymać astmę, chrapanie i bezdech senny.

O metodzie Butejki

POKAZ MASAŻU LOMI LOMI NUI, MAURI, KOBIDO

Poprowadziła Beata RadziszewskaMasaż hawajski to niezwykły sposób pracy z ciałem, emocjami i naszą duchową istotą. Dzięki Lomi Lomi/ Mauri dusza i ciało osiągają równowagę. Japoński masaż twarzy kobido to jeden  z najstarszych masaży na świecie, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni.

 

TANIEC BRZUCHA HAMSA

Na warsztacie z Karoliną Kuźma, uczestnicy poznali podstawowe techniki wykorzystywane w pełnym gracji tańcu. Karolina jest certyfikowanym instruktorem fitness, ukończyła również szkolenia z zakresu stretchingu.

POKAZ PRACY Z MIEDNICĄ

Terapia według której pracuje Katarina Hellstrom koncentruje się na miednicy jako centrum energetycznym. W miednicy zapisane są głównie traumy związane z tematyka relacji i energią seksualną. Praca z miednicą ma również pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

ZDROWA DIETA WYKŁAD I WARSZTAT

Był to warsztat poświęcony zagadnieniom związanym ze zdrowym odżywianiem, prowadzony przez dietetyczkę Agnieszkę Ciepłowską.

agnieszkaciepłowska.pl

YIN YOGA

Praktykę poprowadziła Kasia Smardzewska. Yin jest łagodną, relaksacyjną i jednocześnie intensywnie rozciągającą i otwierającą praktyką jogi. Łączy filozofię tao i medycynę chińską z klasyczną hatha jogą, medytacją i uważnością. 

DIY – LINORYT i BIŻUTERIA  – warsztaty dla dzieci

W trakcie warsztatu Kasia Wątły Kośka przybliżyła  krótką historię linorytu, wspólnie z uczestnikami wykonała matrycę oraz odbitki na płóciennych torbach oraz na papierze. Opowiedziała również o  procesie tworzenia ręcznie robionej biżuterii oraz wykonała z uczestnikami kolorowe, sznurkowe bransoletki. 

Do zobaczenia!