Mini Spa pod Warszawą

Sauna sucha

Zwana inaczej fińską.
Charakteryzuje ją wysoka temperatura, od 85 °C do nawet 120 °C, i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza – tylko 10%. Wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, których nie polewa się wodą. W takiej temperaturze jeden seans może trwać około 12 minut.

Sauna parowa

Jest to sauna o temperaturze ok. 40-60 °C i bardzo wysokiej wilgotności powietrza, która wynosi nawet ponad 80%. Wysoki stopień wilgotności  w saunie powoduje zwiększone wnikanie wody w skórę. Niższa temperatura powoduje, że seans w saunie parowej może trwać dłużej niż w saunie suchej, do około 15 minut.

Sauna Infrared

To sauna, w której temperatura powietrza waha się w granicach 40 – 65°C.  Jest  pozbawiona pary i cechuje się stosunkowo niską temperatura powietrza. Źródłem ciepła są promienniki podczerwone wbudowane w ścianki sauny. Promieniowanie podczerwone wnika w głąb ciała na około 3-5 centymetrów, powodując intensywne pocenie się. W saunie Infrared można przebywać do 30 minut. Z tego typu sauny można korzystać nawet codziennie.

Lampa opalająca

Lampa opalająca tzw. “słoneczna łąka” zapewnia uzyskanie dziennej ilości nasłonecznienia gwarantującego odpowiednią syntezę witaminy D3. “Słoneczna łąka” emituje promieniowanie zbliżone do naturalnego promieniowania słonecznego, nie narażając na efekty uboczne związane z intensywną ekspozycją ciała na promienie UV.

Lampa kolagenowa

Jej działanie polega na naświetlaniu skóry łagodnymi falami czerwonego światła. Odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu, stymuluje jego produkcję. Wpływa pozytywnie na dobrą kondycję i zdrowy, młody wygląd skóry. Kolagenowa terapia świetlna widocznie zwiększa nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry. Daje efekt liftingu, skutecznie redukując zmarszczki. Zmniejsza cellulit i rozstępy, wygładza blizny, przyspiesza gojenie ran. Poprawia koloryt skóry, dodając cerze blasku i świeżości.

Wypełnij formularz kontaktowy:

Data Przyjazdu (wymagane)