PRZEBUDZENIE FENIKSA

Zapraszamy na tygodniowy, międzynarodowy warsztat uzdrawiania seksualności i przebudzenia potencjału poprzez rytualną pracę z ciałem i świadomością

Prowadzenie: Estera Saraswati wraz z zespołem

Jest to warsztat odpowiedni dla osób zmotywowanych do wprowadzenia wymiernych zmian w swoim życiu.

*** Prosimy o uważne zapoznanie się z wstępnymi warunkami uczestnictwa ***

Otwierając i ukierunkowując przepływ energii seksualnej w kierunku głęboko odczuwającego serca, aktywujesz w sobie moc Feniksa, która będzie Cię wspierać w dzieleniu się swoimi unikalnymi talentami ze światem. Energia seksualna jest cennym zasobem budzącym nas do pełni życia.

Zapraszamy Cię na tygodniowe laboratorium głębokiego zanurzenia się w siebie, dającego okazję do uzdrowienia i oczyszczenia z pamięci twojego ciała zapisanych urazów, lęków, poczucia winy, wstydu i wszelkich innych blokad z przeszłości, jak również pamięci przodków i naszej zbiorowej pamięci. Warsztat ten został zaprojektowany, aby obudzić twoje pełne mocy sprawczej serce poprzez przepływ energii seksualnej, abyśmy mogli żyć autentycznym życiem z własnego rdzenia zgodnie ze swoimi darami i tym, kim naprawdę jesteśmy poza społecznymi uwarunkowaniami. Połączysz się ze swoją orgazmiczną naturą, która promieniuje prawdą i jest mistycznym językiem komunikacji z samym sobą, innymi ludźmi i całym wszechświatem.

Przyjdź, aktywuj swoją seksualną energię i połącz się z uniwersalną miłością. Niech seksualność stanie się twoim największym zasobem!

Będziesz mieć okazję popracować ze swoją seksualnością w uważny i pełen szacunku sposób.Podchodzimy do energii seksualnej stopniowo, z miłującą miękkością, tworząc duże naczynie, aby energia mogła przepływać przez ciebie do wszechświata i z powrotem. To czas na wprowadzenie istotnych zmian w Twoim życiu, które będą miały wpływ nie tylko na wzbogacenia życia intymnego, ale też na większą pewność siebie, poczucie sprawczości w życiu, szczęśliwe relacje i związki, materialną obfitość oraz zadowolenie i satysfakcje z wykonywanej pracy, która jest Twoją pasją.

 

Przebudzona seksualność to cenny klucz do nowej rzeczywistości, budzącej nas do pełni życia

Energia seksualna jest siłą życiową w każdym z nas, będąc motorem wszelkiej kreacji. Jest to polaryzacja między pierwiastkiem męskim i żeńskim wewnątrz nas. Gdy jest aktywna, nasze oczy się świecą, mamy mnóstwo zapału i wigoru do życia i ciągle nowe pomysły.

Inny aspekt energii seksualnej to intymny wymiar komunikacji. Poprzez nią komunikujemy się w inny sposób z ludźmi, poza werbalnie, wchodząc w sfery magiczne. Nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi, przekazujemy sobie mnóstwo informacji poprzez nawet delikatny kontakt energetyczny czy cielesny. Jeśli nauczymy się robić to świadomie, możemy wejść w sferę sacrum.

I tu pojawia się inny aspekt energii seksualnej, wymiar duchowy i transpersonalny. Poprzez nią, możemy wykroczyć poza nawykowy umysł i paplaninę myśli. Otwiera się obszar, który nie śnił się filozofom. Jest to część empiryczna, której nie da się opisać słowami, może poza językiem poezji.

Kolejna cecha energii seksualnej to generowanie obfitości. Otwarty przepływ energii seksualnej jest bezpośrednio skorelowany z naszą siłą manifestacji rzeczywistości oraz możliwością kreowania obfitości materialnej.

Energia seksualna wpływa na podejście do świata. Gdy jesteśmy w dobrym z nią kontakcie i swobodnie płynie przez całe nasze ciało do góry, otwiera wszystkie ośrodki nerwowe i energetyczne. Znacząco wpływa to na zaufanie do świata, ludzi i życia, radość i szczęście ze zwykłych rzeczy dnia codziennego, siłę ekspresji tego kim jesteśmy, połączenie z innymi, jak i zwiększa poczucie bezpieczeństwa – mamy więcej mocy, aby jasno komunikować, czego chcemy i czego nie chcemy.

I w końcu energia seksualna jest potężną siłą uzdrawiającą. Gdy ją pobudzamy we właściwy sposób w specjalnie przygotowanych warunkach, staje się najpotężniejszym katalizatorem zmian. Pod wpływem tego specjalnego przepływu wewnątrz ciała, aktywują się zaciśnięte miejsca, które blokowały do tej pory naszą siłę życiową i przetrzymywały pamięć zranień z przeszłości: indywidualnej, przodków jak i kolektywnej. Budząc je, jednocześnie je leczy. Gdy zostaje doprowadzona do serca, powoduje stałe i zmieniające życie zmiany.

 

Unikalne podejście do uzdrawiania seksualnego

Unikatowe w tym warsztacie jest połączenie pracy z ciałem i odblokowywaniem przeszkód wokół seksualności z uduchowionym i zrytualizowanym podejściem do energii seksualnej z czasów matriarchalnych, gdy seksualność była uznana przez całą społeczność za świętą siłę uzdrawiania i wchodzenia w wyższe wymiary duchowości, do czego służyły świątynie w centrum wspólnot.

Połączenie współczesnej, świeckiej pracy z ciałem ze świątynną, rytualną seksualnością daje głębokie, stosunkowo szybkie i wymierne rezultaty. Stworzenie przestrzeni świątynnej sprawia, że wchodzimy w uzdrawianie nie w sposób terapeutyczny, lecz znacznie głębiej, tak aby mogła dokonać się prawdziwa transformacja. Każda demonstracja i doświadczenie jest wspierane poprzez omówienie instruktażowe oraz nauki, które ukazują szeroki kontekst sesji uzdrawiania seksualnego – z poziomu terapeutycznego, szamańskiego i tantrycznego. Demonstracje są instruktażem, ale przede wszystkim przekazem energetycznym.

Dostaniesz nie tylko demonstrację i doświadczenie, ale zostaniesz poprowadzony poprzez instrukcje, jak przeprowadzić i otrzymywać sesje m.in.:

– rytualnego uzdrawiania joni i lingama (sacred spot healing, joni mapping)
– uzdrawiania anusa
– multiorgazmu dla mężczyzn – nauki cyrkulowania energią seksualną bez wytrysku, jak i kobiet

Wszystko jest oświetlone światłem przytomnej obecności i świadomości. Dzięki temu możesz rozwijać się szybciej i bezpieczniej, bez po-warsztatowego efektu jojo.

Obszary uwagi:

– otwieranie serca zanim otworzymy przepływ energii seksualnej – wolniej i łagodniej, stopniowo zwiększając naczynie na przyjmowanie energii seksualnej w sercu
– atmosfera bycia razem – tworzenia serdecznych połączeń, wyjścia z separacji i powrót do domu (z „ja” do „my”)
– celebracja ciała jako świątyni i seksualności jako sacrum – rytuały takie jak yoni i lingam pudża

 Seksualność: odblokowywanie – aktywowanie – celebracja

 Będziemy oczyszczać to, co blokuje i ogranicza nasze życie – nasze serce przed miłością, nasze yoni i lingamy przed większą rozkoszą, nasze ciało przed przeżywaniem ekstatycznie życia. Aktywujemy ukrytą moc seksualną, która nasyci nasze codzienne życie miłością, mocą i wolnością. Ważnym aspektem jest także celebracja, cieszenie się głębszym kontaktem z własnym ciałem i przyjemnością z niego płynącą. W efekcie będziemy w stanie świadomie aktywować i zarządzać naszą witalną siłą życiową, czerpiąc z niej moc i radość.

Nasze miejsca intymne, przechowują pamięć zranień i trudnych momentów, które mogą być nawet wyparte ze świadomości. Dlatego na przykład świadomie chcemy przeżywać przyjemność, ale nasze ciało się nie otwiera: joni nie jest wilgotna lub lingam nie ma erekcji lub ma przedwczesny wytrysk. Będziemy z szacunkiem i stopniowo podchodzić do tajemnic, jakie skrywa nasze ciało, aby uwalniać przeszłość, która nam ciąży i nie jest już potrzebna, aby z lekkością wkroczyć w nowe życie.

Czego możesz doświadczyć podczas warsztatu

– nauka rozpoznania i jasnego wyrażania siebie – swoich granic i przejrzystej ich komunikacji, jako podstawy do głębokiej pracy z seksualnością
– odblokowanie seksualności i ciała ze wstydu, poczucia winy, lęku, gniewu, traumy i nadużyć
– oswajanie nagości, akceptacja ciała
– uzdrawianie urazów i zranień do mężczyzn i kobiet
– połączenie seksualności z sercem
– usuwanie blokad i zranień z obszarów intymnych
– otwieranie się na celebrację joni i lingama
– nauka multiorgazmu dla kobiet (z możliwą ejakulacją) i mężczyzn (z kontrolą ejakulacji)
– uwalnianie mocy i łączenie jej z sercem, aby była w służbie całości
– skontaktowanie się ze swoim sercem i ścieżką serca
– odblokowywanie przepływu pieniędzy
– zwiększanie poczucie bezpieczeństwa i zaufania
– uzdrawianie zranień serca – porzucenie, opuszczenie, odrzucenie, lęki i kwestie egzystencjonalne
– aktywacja ciała błogości
– aktywacja Kundalini
– nauka cyrkulacji energią seksualną podczas masażu
– orgazm energetyczny całego ciała
– nauka różnych cyklów oddechu i podciągania energii seksualnej w wewnętrznych obiegach w ciele
– aktywacja dojrzałych aspektów kobiecości i męskości – wewnętrzna kobieta i wewnętrzny mężczyzna

 

Prowadząca z zespołem tworzą bezpieczną przestrzeń do pracy w grupie. Będziemy pracować w dwójkach, podgrupach i całej grupie w zgodzie z naszymi osobistymi granicami przy uważnym prowadzeniu Estery. Strojem warsztatowym jest sarong/pareo. Przewidujemy także pracę w nagości w poszanowaniu indywidualnych granic, szczególnie jest istotna dla osób, które mają problem z nagością. Podczas warsztatu nie ma seksu podczas zajęć.

Warsztat odpowiedni zarówno dla singli jak i dla par, osób wszelkich orientacji i tożsamości, dla osób gotowych na zmianę, przebudzenie swojego serca i seksualności.

Metody

Warsztat łączy uzdrawiające sesje pracy z ciałem i seksualnością z rytualnym podejściem świątynnej seksualności.

Sesje pracy z ciałem, rytuały (yoni i lingam pudża), masaże i medytacje tantryczne, uzdrawiające masaże miejsc intymnych (yoni, lingama, anusa), tantryczne techniki oddechowe.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Prowadzenie:
Estera Saraswati wraz z Zespołem

Estera dzieli się mądrością starożytnych sztuk świątynnych i tantrycznych. Jest także uzdolnioną kapłanką, wspierającą proces samouzdrawiania. Wizjonerka i położna Nowej Ziemi, opartej na głębokim współczuciu i współbyciu bez przemocy. Jej życie jest odbiciem zaangażowania w sprawy świata, odpowiadania na impulsy płynące z Matki Ziemi, jak i duchowej ścieżki samowyzwolenia. Prywatnie praktykuje tybetański buddyzm tantryczny. Jest mamą dwóch małych chłopców, których urodziła w domu, lotosowo i bez asysty, zarówno w trakcie ciązy jak i porodu. Był to efekt zwrócenia się do mądrości ciała oraz zaufaniu esencji kobiecej. Jedna z pierwszych liderek ruchu świadomej, uduchowionej seksualności w Polsce. Zaprzyjaźniona z trzema wspólnotami, których mądrość stara się łączyć w przekazywanych naukach. Jest mostem i mediatorką pomiędzy światami. Jej inspiracją jest Tamera (40 letnia wspólnota poszukująca nowych społecznych rozwiązań systemowych dla życia w miłości i ekspresji seksualności bez lęku), Tara Mandala (duchowa wspólnota praktykująca tybetańską tantryczną ścieżkę) oraz ISTA (przekazująca nauki dot. osobistej mocy i wolności oraz ucieleśnionej duchowości).

“Energia seksualna może być autostradą wiodącą do przebudzenia, radykalnej utraty złudzeń i wyzwolenia się z matriksa. Wtenczas moc, współczucie i obfitość stają się naszą rzeczywistością”

www.esterasaraswati.com

Ważne informacje:
Dla kogo ten warsztat jest odpowiedni?

Celem warsztatu jest uzdrawianie i osobisty rozwój przy pomocy aktywacji własnej energii seksualnej, nie poprawa relacji czy eksploracja seksualna.

Jest to warsztat uzdrawiania seksualnego, gdzie pracujemy z potężnymi energiami, jak i delikatnymi częściami nas oraz mocnymi zranieniami. Dlatego po zapoznaniu się z formularzem rejestracyjnym wyślemy potwierdzenie rejestracji lub w niektórych przypadkach, po dodatkowej rozmowie, możemy zaproponować odpowiedni warsztat lub sesję indywidualną. Zastrzegamy też sobie prawo do odmówienia przyjęcia na warsztat, dbając o dobro uczestnika i grupy.

Prosimy o zapoznanie się z wstępnymi warunkami uczestnictwa, przedstawionymi w oddzielnym paragrafie i rzetelnej ocenie, czy jest to właściwy warsztat. W ramach wątpliwości służymy pomocą.

Warsztat jest odpowiedni zarówno dla singli jak i par, bez względu na orientację seksualną. Pary mogą pracować wyłącznie ze sobą, jeśli tak zdecydują.

Warsztat jest odpowiedni dla osób bez doświadczenia w uzdrawianiu seksualnym jak i dla tych, którzy takie doświadczenie posiadają.

Na tym warsztacie występuje nagość oraz dotyk intymny, w ramach indywidualnie ustalonych granic i podejmowanych w każdym momencie wyborów uczestników.

W trakcie zajęć nie występuje wymiana seksualna.

Bycie autentycznym w połączeniu z całością jest najważniejszą wartością. Samodzielnie decydujesz o swoim poziomie zaangażowania. W każdym momencie możesz przerwać lub zwolnić proces, aby poruszać w swoim indywidualnym tempie. Nie musisz robić niczego czego nie chcesz. Wspieramy Cię w podążaniu za głębokimi wyborami.

Po przyjęciu zgłoszenia na warsztat, zostaną przesłane mailem dalsze kroki Procesu Rejestracji uwzględniające podpisanie umowy uczestnictwa oraz terminy i zasady opłat.

Warunki uczestnictwa:

 Stabilna struktura osobowości pozwalająca na wzięcie odpowiedzialności za charakter swoich doświadczeń i podejmowanych decyzji.

Brak chorób psychicznych (choroba dwubiegunowa, zaburzenia borderline, depresja, schizofrenia itd)
Brak uzależnień od alkoholu, narkotyków, seksu, pornografii.
Osoby uzależnione lub cierpiące na choroby psychiczne lub depresję, które chciałyby dokonać zmiany, zapraszamy wcześniej na sesje indywidualne.
Akceptacja uczestnictwa na podstawie formularza zgłoszenia

 

 Akceptacja uczestnictwa oznacza dopasowanie motywacji i gotowości do właściwego warsztatu, który najlepiej będzie zaspokajał potrzeby uczestnika. W niektórych przypadkach, możemy po zapoznaniu się z wypełnionym formularzem rejestracji lub ewentualną rozmową dodatkową, zaproponować właściwy warsztat lub sesję indywidualną. Zastrzegamy też sobie prawo do odmówienia przyjęcia na warsztat, dbając o dobro uczestnika i grupy.

Po akceptacji uczestnictwa zostaną przesłane mailem dalsze kroki Procesu Rejestracji uwzględniające podpisanie umowy uczestnictwa oraz terminy i zasady opłat.

 

Informacje organizacyjne

Rozpoczęcie warsztatu wieczorem (ok.17 – 18) i zakończenie obiadem (ok. 14)

 Język warsztatu: polski i angielski (tłumaczenie symultaniczne)

 Cena warsztatu: 1500 pln. Pobyt i wyżywanie (dieta wegańska): 1155 pln.

 Zadatek bezwrotny: 800 pln

 

Rejestracja poprzez formularz rejestracyjny – https://goo.gl/forms/Hsa6AoCiflZVDPOF2

Po rejestracji i akceptacji uczestnictwa zostaną przesłane kolejne kroki rejestracyjne (umowa uczestnictwa, terminy zadatku i kolejnych wpłat, polityka refundacji)

 Rejestracja zamykana jest na dwa tygodnie przed warsztatem.

 Osoby, które wpłaciły do tego terminu całość opłaty za warsztat, zakończyły w ten sposób proces swojej rejestracji i dostaną pełne informacje organizacyjne (co zabrać, godziny itd).

 

Informacje: Manuela Serafin backtosacredliving@gmail.com 

Ilość miejsc ograniczona.