WARSZTAT MINDFULNESS – SPOTKANIE ZE SOBĄ

 PROWADZĄCA: Maga Korbel

Zapraszam na weekendowy warsztat z medytacją i głęboką pracą na poziomie wewnętrznym.

Od wielu lat medytuję i pracuję z ciałem (joga, medytacje dynamiczne, bioenergetyka, praca z traumą, zapytywanie, focusing), co dało mi umiejętność używania różnorodnych narzędzi w pracy ze sobą i z innymi.
Podczas tego warsztatu będziemy używali wielu z tych metod.
Jednak moim najsilniejszym narzędziem pracy jest umiejętność bycia z drugim człowiekiem we współodczuwaniu, intuicyjnie wyczuwając czego potrzeba, aby wesprzeć naturalny proces samozdrowienia. Pracując, jestem w stanie medytacji. To tak jakbym się stawała z drugim człowiekiem jednym. Wychodzę poza to co świadome, wprowadzam światło w zaciemnione miejsca. Towarzyszę w odczuwaniu tego, co kiedyś było nieprzyjęte, niewidziane, i co w konsekwencji zamroziło się w ciele.
Pomagam ciału zrzucić zbroję, czuć ponownie.
Medytacja w połączeniu z uświadamianiem sobie energii w ciele i podążaniem za nią, przywraca życie, daje klarowność w działaniu na  co dzień, siłę i mądrość.
Pozwala nam dorosnąć.

Od lat pracuję z grupą, z którą regularnie się spotykam. Tworzymy mocne, trzymające i uzdrawiające pole, oparte na autentyczności i ucieleśnionym doświadczeniu, dzięki czemu praca jest ugruntowana, bez duchowych frazesów i teorii z głowy bez pokrycia.
Poza praktyką znaną z mindfulness, jak medytacja w siedzeniu, skanowanie ciała oraz medytacja dynamiczna i prosty ruch/joga, siłą tego warsztatu jest dzielenie się na głębokim, autentycznym poziomie, bycie w tym trzymanym w spierającym środowisku/doświadczonej grupie i przeżycie uwolnienia tłumionych emocji/energii.
Doświadczenia korygującego, polegającego na byciu widzianym, przyjętym i w pełni wspartym.

Będę wzruszona i zaszczycona, jeśli do nas dołączysz.

Zapraszam z Serca Ciszy ♡

Maga Korbel

*Dokładniejszy plan zajęć podam bliżej daty warsztatu.

 

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT?
Warsztat jest dla osób doświadczonych w praktyce, jak i początkujących.

 

TERMIN:
28-30.06.2019 r,

ZAPISY:
przez formularz ✒︎ https://magakorbel.com/pl/formularz-odosobnienia-mindfulness
 

KOSZT:
CAŁOŚĆ:
Warsztat – 300 PLN, jeśli wpłata do końca lutego, po tym terminie, koszt warsztatu będzie wynosił 400 PLN
Pobyt (nocleg z wyżywieniem) – 330 PLN

 

Zapraszamy!