Zrób rezerwację teraz

Agnieszka ornoch

Ruch w drodze do siebie

Pasja życia

Pasjonatka życia i przyrody, celebrująca małe codzienne momenty. Trenerka biznesu, instruktorka jogi w stylach hatha, vinyasa, yin, właścicielka studia jogi – Leśny Dom. 

Eksploruje różne formy ruchu i techniki pracy z ciałem, by wspierać swoich podopiecznych w odzyskiwaniu połączenia ze sobą i odkrywaniu swojego potencjału. Stworzony przez nią Leśny Dom to bezpieczna przestrzeń do praktyki i rozwoju, a także cudowna społeczność ludzi, którzy dają sobie wzajemne wsparcie. 

Poza codziennymi zajęciami organizuje warsztaty, związane z holistycznym dbaniem o siebie. Pasjonuje się psychosomatyką, wpływem stresu na funkcjonowanie człowieka, autonomicznym układem nerwowym i jego regulacją. 

Prywatnie endokobieta, która dzięki różnym działaniom „ujarzmiła” endometriozę.

Joga płynie z serca

„Uczę jogi z szacunku i uważności na ciało. Czerpię z różnych nurtów i metod, tak aby jak najpełniej wspierać moich podopiecznych w odzyskiwaniu połączenia ze sobą, doświadczaniu swojego ciała, słuchaniu i rozumieniu jego sygnałów, a także zdrowym przeżywaniu emocji. W poczuciu komfortu i bezpieczeństwa. Joga, której uczę, wciąż się zmienia, ewoluuje, podąża za człowiekiem i przede wszystkim płynie z serca.”

Agnieszka Ornoch