Zrób rezerwację teraz

Blog

Sprawdź, co słychać w Oddechowie
Dźwiękoterapia to fascynująca metoda stymulacji wibroakustycznej, która korzystnie wpływa na naszą psychikę i ciało poprzez instrumenty idiofoniczne, takie jak misy tybetańskie. Regularne sesje z misami tybetańskimi pozwalają na głęboki relaks oraz uwolnienie nagromadzonych napięć, które często trwają w nas latami.
Zapraszamy do udziału w naszym wyjątkowym konkursie fotograficznym „Pokaż Magię”! Chcemy, abyście podzielili się z nami najpiękniejszymi momentami pełnymi magii, które udało Wam się uchwycić na zdjęciach. Niezależnie od tego, czy będzie to zachwycający krajobraz, tajemnicza aura wieczoru, czy też chwila pełna emocji, czekamy na Wasze wyjątkowe prace.
Kamiennie kręgi to kompleksowe struktury archeologiczne spotykane w różnych częściach Europy. Pierwsze z nich liczą sobie 5000 lat, a ich powstanie i przeznaczenie wciąż budzą kontrowersje wśród badaczy. Niektóre z nich są dobrze znane i przyciągają tysiące turystów. Budowali je plemiona Gotów i Celtów, którym służyły jako miejsca zebrań starszyzny rodowej i wieców, zapadały tu decyzje najważniejsze dla plemienia. Miejsca te uznawano także za święte miejsca kultu.
Jurta – symbol wolności i harmonii z naturą. Jej historia sięga czasów starożytnych, kiedy to plemiona nomadyczne przemierzały rozległe obszary stepów Azji Centralnej. Pomimo swojego prostego wyglądu, jurta przetrwała do dzisiejszych czasów, stając się nie tylko symbolem tradycji, ale także inspiracją dla nowoczesnych architektów i entuzjastów życia w zgodzie z naturą.
Igor Kufayev, urodzony w Taszkiencie w Uzbekistanie. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu. Przygodę z rozwojem osobistym zaczynał od jogi, medytacji, a obecnie zajmuje się i wspiera rozwój duchowy osób na całym świecie.
W województwie mazowieckim istnieje pewna malownicza i urokliwa miejscowość. Położona niespełna 74 km od Warszawy urzeka swoim klimatem nie tylko mieszkańców, ale także letników oraz przejezdnych. Cisza, spokój i wyjątkowa, wręcz magiczna atmosfera zachęcają, by odwiedzić Urle. A mają one naprawdę wiele do zaoferowania…
Michał Kiciński doprowadził CD Projekt do momentu, w którym firma była stabilna, i odszedł. Odpoczął i znowu wrócił do biznesu, ale liczy, że sukces osiągną młodsi współpracownicy, których wspiera. Wywiad ukazał się na łamach magazynu Puls Biznesu w 2024.