GALERIA OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

Jurty idealne do jogi i medytacji

Tradycyjna mongolska jurta o powierzchni ponad 100m2. Dodatkowo trzy mniejsze jurty, każda o powierzchni ok. 19m2. Wnętrze jest bardzo klimatyczne dzięki zastosowaniu naturalnych elementów wykończeniowych. Świetlik na górze największej jurty zapewnia oryginalne światło. Jest ona wyposażona w sprzęt do jogi i medytacji. Jurty są wykonane z ekologicznych materiałów, ocieplone owczą wełną.

Sala warsztatowa

Nasza sala ma powierzchnę 160m2 oraz wysokość 6m. Tuż obok znajduje się recepcja oraz dodatkowe pomieszczenie dla korzystających z sali, które może również służyć za kącik pracy (dostęp do wi-fi). Sala ma drewnianą podłogę oraz charakterystyczne belki drewniane pod sufitem. Wykonana jest z naturalnych, ekologicznych materiałów.

Jadalnia i strefa chillout

Budynek jadalni został zaprojektowany tak, aby wpisywał się w naturalne otoczenie środka wypoczynkowego . Pomieszczenie składa się z części jadalnej o powierzchni ponad 100m2 i jest wyposażone w 17 stołów i 52 krzesła oraz z w pełni wyposażonego zaplecza kuchennego. Wegetariańskie lub wegańskie posiłki przygotowujemy na miejscu. W budynku znajduje się również pomieszczenie do relaksu (ok. 50m2) z przeszkloną ścianą z widokiem na las. Znajdują się tam dwie duże narożne kanapy oraz stoliki.

Domki

Dysponujemy drewnianymi domkami 4- oraz 5-osobowymi, w sumie 48 miejsc noclegowych. W każdym domku na dole znajduje się aneks kuchenny i salon z kominkiem oraz łazienka, na górze – dwie sypialnie. W domkach 5-osobowych na dole znajduje się dodatkowo pokój jednoosobowy. Domki posiadają również tarasy.

Minispa

Nasze Minispa jest wyposażone w saunę suchą i mokrą, a także jednoosobową saunę na podczerwień Infrared. Schłodzić się można w wannie z zimną wodą lub okładając się świeżo wyprodukowanym lodem. Znajdziesz tu także tężnię oraz dwie lampy: kolagenową, pobudzającą produkcję kolagenu oraz lampę tzw. słoneczna łączka, która stymuluje produkcję wit. D i naturalnie opala.