Zrób rezerwację teraz

Wegańska Kuchnia

Tylko naturalne składniki

Szczęście zaczyna się w brzuchu

Nasza kuchnia serwuje zdrowe i pożywne posiłki wegańskie, które zachwycają smakiem oraz wspierają umysł i ciało w drodze do dobrostanu. Wszystkie dania przygotowujemy z najwyższą starannością ze świeżych lokalnych produktów, z dodatkiem ziół i przypraw rosnących w naszym ogrodzie. Dbamy o jakość składników, ich wartości odżywcze oraz niepowtarzalny smak. Słyniemy z wypiekanego na miejscu chleba żytnio-orkiszowego, na 18-letnim zakwasie, którym rozkoszują się goście.

Wierzymy, że to, co jemy ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i energię. A nie jest to tylko wiara! Przyjmuje się, że aż 90-95% ilości serotoniny (hormonu szczęścia) wytwarzana  jest obrębie przewodu pokarmowego, co czyni ją bardzo ważnym neuroprzekaźnikiem w jelitowym układzie nerwowym! Jeśli chcesz być w dobrym zdrowiu, zadbaj o dietę.

Tworzymy autorskie przepisy

Pasja, która płynie prosto z serca naszego zespołu

Smaki pasji

Wegańska kuchnia Oddechowa czerpie z bogactwa roślinnych składników. Na talerzu znajdziesz doskonale skomponowaną paletę pełną zdrowych warzyw, soczystych owoców, sycących strączków, dodających energii nasion i orzechów, a także… 100 kg pasji oraz miłości do dobrego jedzenia.

 Inspirujemy się ideą harmonii z naturą. Wykorzystujemy wyłącznie lokalne i świeże produkty. Tworzymy dania bogate w składniki odżywcze, na których wspomnienie uśmiechniesz się z rozrzewnieniem. Przygotuj aparat – dania podajemy z nutą fantazji. Dlatego warto uwiecznić nasze małe dzieła sztuki. Wiemy, że oczy to nasze pierwsze kubki smakowe, w ślad za którymi idzie węch. 

Inspiruje nas zarówno tradycja, jak i orient z różnych zakątków świata. Z gracją łączymy innowację z kulturowym bogactwem naszego kraju. Korzystamy z kuchni śródziemnomorskiej, wykorzystującej oliwę, świeże jarzyny i strączki. Z orientu zaczerpnęliśmy zamiłowanie do tofu i aromatycznych przypraw. Korzystamy także z kuchni ajurwedyjskiej łączącej 6 smaków. Tworzymy potrawy, które mają leczniczy i równoważący wpływ na cały organizmMenu naszej restauracji to prawdziwa podróż po kulinarnych tradycjach świata, pełnych smaku i dobroczynnych właściwości. 

Serwowane przez nas dania to także wyraz osobowości i temperamentu naszego zespołu – precyzji Beaty, doświadczenia Danusi, uszczypliwości Bożenki.

Smacznego oglądania

Zobacz więcej

Sprawdź, co mogło Ci umknąć