Zrób rezerwację teraz

Sale do zajęć

Z możliwością zarezerwowania całego ośrodka

Idealne miejsce na rozwój

Już w starożytności koło było uważane za kształt doskonały. Figura ta nie ma początku ani końca. Jest postrzegana jako wyraz harmonii wszystkich sił duchowych. Na planie koła m.in. zostały oparte jurty mongolskie, które znajdziesz również w ośrodku Oddechowo. Jurty zostały wybudowane z naturalnych surowców. W jednej z nich (zwanej selenitową) umieściliśmy pod podłogą 350 kg selenitów – kamieni, które oczyszczają przestrzeń z negatywnej energii

Obszerna sala warsztatowa z oknami wychodzącymi na las tchnie spokojem.  Dzięki swojej powierzchni, dobrej akustyce oraz wysokości daje ogromne możliwości do kreatywnego wykorzystania (m.in. zajęcia jogi, koncerty, medytacje, zajęcia taneczne).

Przestrzenie warsztatowe

Stworzyliśmy dla Was niezwykłe przestrzenie do rozwoju

Jurta selenitowa ma powierzchnię 113 m2, pod podłogą której znajdują się 350 kg selenitów.  Selenit oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii, sprzyja medytacji i pobudza rozwój duchowy. 

Jurta energetyczna o powierzchni 70 m2 wykonana jest z jasnego drewna.  Idealna dla mniejszych grup warsztatowych, praktyki jogi, zajęć ruchowych, wykładów i szkoleń.

Obszerna drewniana sala do jogi, medytacji i warsztatów to aż  160 m2 powierzchni. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu nadaje się świetnie do długich medytacji i relaksacji. W sali znajduje się 18 drewnianych drabinek. Wyposażona jest także we wszystkie pomoce niezbędne do praktyki jogi i medytacji: kostki, wałki, krzesła, poduszki medytacyjne, koce, maty do jogi i medytacji.

To właśnie w tych magicznych miejscach odbywają się zajęcia i warsztaty. 

Sala na Twoje Warsztaty

Organizujesz warsztaty? Szukasz sali? Napisz do nas, ustalimy dogodny termin.

Zobacz więcej

Sprawdź, co mogło Ci umknąć