Zrób rezerwację teraz

Nasi nauczyciele

Przejdźmy razem tę drogę

Czuję, więc jestem

Oddechowo gromadzi wokół siebie wybitnych nauczycieli, których misją jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podchodzą indywidualnie do potrzeb uczestników warsztatów. Ich uwaga jest skierowana na jak najlepszym dopasowaniu metod rozwoju. Potknięcia traktują jako konieczną naukę w drodze do odkrycia samego siebie, dają przestrzeń do bycia sobą. 

Naszym wspólnym celem nie jest promowanie konkretnej ścieżki rozwoju. Tak jak różni jesteśmy, tak różne metody nas wspierają.

Najważniejsze to zawierzyć swojej intuicji. Ona wie najlepiej, co nam służy. JESTEŚ, nie dlatego, że myślisz, ale jesteś, bo CZUJESZ

Odkryj nową jakość życia

Wykorzystujemy techniki medytacyjne pochodzące z różnych tradycji oraz kultur, praktyki uważności, koncentracji czy mindfulness, które przynoszą ulgę i wyciszenie. Dzięki nim łatwiej wsłuchać się w wewnętrzny głos, będący wewnętrznym kompasem. Czerpiemy z możliwości, jakie daje praca z ciałem za pomocą ruchu. Korzystamy z dobrodziejstw śpiewu, tańca czy automasażu, by uwolnić ciało z napięć, traumatycznych zapisów. Pomagamy w ten sposób wzrastać duchowi i odkrywać swój naturalny potencjał. 

Odosobnienia

Warsztaty Medytacyjne

Nauka

Poznaj naszych nauczycieli