Zrób rezerwację teraz

Tomasz Pyrzewicz

Metoda B.K.S. Iyengara

Mniej znaczy więcej

Nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara. Praktykuje od 2008 roku, a od 2012 r. naucza.

Posiada dyplom nauczycielski w stopniu Junior Intermediate 3 (w obecnym systemie – Poziom 3.). Kładzie duży nacisk na precyzję i uważność w praktyce. Wychodzi z założenia, że lepiej zrobić mniej, ale w dobrym kierunku. 

Często wraca do podstaw, które według niego są świetnym fundamentem do budowania bardziej świadomej i zaawansowanej praktyki. Ważny jest dla niego bezpośredni kontakt z uczniem.

Z pasją dzieli się doświadczeniem zdobytym w praktyce oraz tym, czego doświadczył na sobie. Swoich uczniów motywuje i zachęca do regularnej praktyki, wierząc, że intensywna praca na macie przynosi zmiany nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, lecz także mentalnej.

Precyzja drogą do skucesu

„Kładę duży nacisk na precyzję i uważność w praktyce. Często wracam do podstaw – są one świetnym fundamentem do budowania bardziej świadomej i zaawansowanej praktyki. Stawiam na bezpośredni kontakt uczeń-nauczyciel. Dzielę się doświadczeniem zdobytym w praktyce, tym, czego doświadczyłem na sobie. Zachęcam do regularnej praktyki. Uważna praca z ciałem przynosi uważność na co dzień. Zaobserwowanie poruszeń umysłu i ich poznanie przynosi spokój. Joga to doskonała droga do poznania samego siebie.”

Tomasz Pyrzewicz