OŚRODEK WYPOCZYNKOWY POD WARSZAWĄ

OŚRODEK ODDECHOWO powstał z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju osobistego, chęci poprawienia jakości swojego życia poprzez pracę z ciałem, emocjami i umysłem.

NAUCZYCIELE I MISTRZOWIE

Nauczycieli i Mistrzów wspieramy naszą przestrzenią i wszelkimi dostępnymi udogodnieniami, potrzebnymi do prowadzenia zajęć jogi, medytacji, nauki masażu, śpiewu, coachingu czy innych ćwiczeń ruchowo-rozwojowych. Napisz do nas!

POCZĄTKUJĄCY NAUCZYCIELE

Jeśli jesteś początkującym nauczycielem i jeszcze nigdy nie zorganizowałeś wyjazdu – pomożemy Ci także wypromować Twój autorski wyjazd, ułożyć jego scenariusz i uwrażliwić na najważniejsze potrzeby Twoich uczniów. Napisz do nas!

PROFESJONALNI EVENT MANAGEROWIE

Jeśli jesteś event managerem i myślisz o spotkaniu firmowym w Urlach lub planujesz SPA w alternatywnym wydaniu dla kadry zarządzającej, skontaktuj się z nami!

PRZYJEDŹ Z RODZINĄ

Jeśli chcesz przyjechać do Urli z rodziną czy znajomymi na weekend – jesteś bardzo mile widzianym gościem! Pamiętaj tylko proszę o tym, że w tym czasie, gdy do nas przyjedziesz jest bardzo możliwe, że na terenie ośrodka będą osoby, które mogą spędzać czas w całkowitej ciszy na medytacji.
Na terenie Ośrodka nie pije się alkoholu, nie pali papierosów, nie zażywa innych substancji psychoaktywnych i restrykcyjnie przestrzega ciszy nocnej.