Zrób rezerwację teraz

Wydarzenia

Sprawdź nadchodzące wydarzenia
Joga to podróż w głąb siebie. Zacznijmy razem tę magiczną podróż! Zapraszamy do Oddechowa w każdy piątek na cykliczne zajęcia jogi z Anną Hausner.
Przygotuj się na kobiecą Rewolucję: Wyjątkowy wyjazd, który zmieni Twoje życie, nastawienie do siebie oraz postrzeganie kobiecości. Razem zanurkujemy w głębie naszej kobiecej natury. Przed nami rozkwit i głęboki kontakt z własnym wnętrzem! Wyjdziemy z za ciasnych stringów i otworzymy się na swobodne i pełne odczuwanie siebie!
Zapraszamy na VII zjazd IV edycji Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje, by stać się lekarzami dusz.
Warsztat skierowany jest do osób, które chcą rozpocząć przygodę z medytacją. Przedstawiamy w nim podstawy, od których należy zacząć, by potem móc samodzielnie praktykować. Medytacja, której uczymy, nie ma religijnych konotacji, chociaż czerpie z różnych tradycji i ścieżek duchowych. Traktowana jest jako skuteczne i dostępne narzędzie do pracy z samym sobą – z emocjami i z umysłem, dzięki czemu możesz odzyskać spokój, harmonię, radość życia.