Zrób rezerwację teraz

Wydarzenia

Sprawdź nadchodzące wydarzenia
W każdy piątek o 18:00 zapraszamy do pięknych przestrzeni Oddechowa na łagodną praktykę Jogi Vinyasy. Praktykujemy w niej podążanie za oddechem wyznaczającym rytm i tempo ruchu. W ciągłym przepływie odnajdujemy delikatne flow, stopniowo i łagodnie pogłębiamy pozycje, ciesząc się płynnością sekwencji, w pełni odczuwając swój oddech i ciało, które rozluźnia się, puszcza napięcia i w sposób naturalny pogłębia zakresy. Sama praktyka staje się medytacją w ruchu i treningiem uważności, doskonałym sposobem na odpoczynek po długim tygodniu pracy.
Nauki Bhante Sambodhi w Oddechowie w poniedziałki i czwartki: W niemalże każdy poniedziałek i czwartek Bhante Sambodhi będzie dawał nauki w jurcie w Oddechowie.
Nie musisz być zaznajomiona z jogą czy medytacją, żeby dołączyć. Jeśli po prostu czujesz, że chcesz zrobić coś tylko dla siebie, doświadczyć czy nauczyć się czegoś nowego, poznać osoby rezonujące w Twojej przestrzeni. Zapraszam na warsztat, podczas którego w otoczeniu cudownej przyrody i wspierającej żeńskiej energii.
Drogie Panie, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy i niepowtarzalny weekend, który spędzimy wspólnie na łonie natury. Spotkamy się z dala od zgiełku miasta, nieopodal rzeki Liwiec, na wschodnim Mazowszu. Będzie nas piętnaście kobiet, w tym dwie prowadzące – Marta i Iwona – dietetyczki i trenerki. Wydaje się, że wystarczyłaby jedna z nas, jednak pomimo tej samej profesji jesteśmy jak ying i yang – pasjonujemy się innymi zagadnieniami, a to czyni z nas zgrany duet, który uzupełnia się w swoich podejściach i doświadczeniach.