Zrób rezerwację teraz

JAdwiga Naira

Współczesna szamanka

Znajdź swoje miejsce

Mistyczka, nauczycielka duchowa i współczesna szamanka. Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, gdzie uczyła się technik pracy z ludźmi, bazując na wielu systemach pracy z energią

Doświadczenie zdobywała, ucząc się bezpośrednio od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii i Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego

Stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie duszy, opierając się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, znanej od tysięcy lat. 

Założycielka Fundacji “Ty i Wszechświat”, podróżniczka, mentorka i nauczycielka. Organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Swoją wiedzą dzieli się w założonej przez siebie Szkole Wiedzy Szamańskiej. Jako wizjonerka pokazuje unikalne podejście do siebie i świata, uczy ludzi, jak zmieniając siebie samych, zmieniać jednocześnie świat, który ich otacza.

Zmiana jest w nas

„Głównym celem moich autorskich warsztatów jest budzenie świadomości i zrozumienia, że to, co widzimy w całym wszechświecie egzystuje i żyje w nas.
Często budzimy w sobie świadomość, że światło i miłość jest daleko, a to wszystko jest od zawsze w nas.”

Jadwiga Naira