Zrób rezerwację teraz

MAłgorzata Mostowska

Czule do życia

Joga ulecza ciało i duszę

Nauczycielka jogi, autorka książki “Wystarczająco Dobra. O czułym podejściu do życia i drodze do samoakceptacji”. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia, mama dwóch córeczek, kreatorka kojących medytacji i dających moc praktyk jogowych, praktyczka wdzięczności i miłości do siebie. Regularnie zgłębia wiedzę z zakresu uzdrawiania za pomocą jogi. 

Podczas swoich zajęć łączy różne style, dostosowując intensywność i energię praktyki do procesu grupowego oraz indywidualnych potrzeb swoich uczniów. Jej głównym stylem pozostaje Vinyasa joga, w której ceni pracę z oddechem, otwierającą ciało na nowe wyzwania, a także płynne, naturalne przejścia pomiędzy asanami. 

Twórczyni jednego z najpopularniejszych w Polsce kanałów z praktykami jogi na Youtube. Organizuje liczne warsztaty i wyjazdy jogowe, które cieszą się ogromną popularnością. 

Otwórz swoje ciało

„Pragnę zapewnić wsparcie dla każdego, kto pragnie zmiany. Wsparcie tak fizyczne, psychiczne, jak i duchowe. Na macie, jak i w życiu, podążam za słowami: Strong Body – Strong Mind, czyli Silne Ciało – Silny Umysł. Poprzez wzmacnianie poszczególnych mięśni w ciele, wzmacniamy naszą psychikę i umysł, który staje się z dnia na dzień coraz spokojniejszy. A spokój to przecież zdrowie. Cytując klasyka: Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko. Pragnę uświadamiać ludziom, że mogą zmienić siebie i swoje życie, w każdej chwili. Joga z pewnością bardzo w tym pomaga, gdyż buduje siłę, dyscyplinę, wytrwałość i skupienie na celu.”

Małgorzata Mostowska