Zrób rezerwację teraz

Kasia Bem

Nauka z przestrzeni serca

Stwarzaj rzeczywistość

Joginka, nauczycielka duchowa, autorka książek o jodze, medytacji i spełnionym życiu w równowadze: “Happy Detoks”, “Happy Uroda”, “Happy Life”, “Happy Umysł”. Pozycje szybko podbiły serca czytelników, zyskując status bestsellerów

Kocha uczyć. Z pasją dzieli się bogatym doświadczeniem. Uwielbia pomagać w szeroko rozumianym znaczeniu tego słowa. Jej śmiech jest zaraźliwy, a optymizm oraz pasja życia udzielają się wszystkim tym, którzy w jej towarzystwie spędzą choćby chwilę. 

Od lat pasjonuje się jogą. Uczyła się u wielu znamienitych nauczycieli na świecie (Swami Sitaramananda, Srinavasan Ashley, Krishna Darshan, Krishan Verma, Basia Lipska). Mimo że stylów jogi obecnie mamy bardzo wiele, dla Kasi joga jest jedna – wszystkie jej odmiany prowadzą do tego samego źródła, którym są Joga Sutry. 

A wszystko zaczęło się od… depresji. Jako kobieta sukces pięła się po szczeblach kariery w wielkich korporacjach reklamowych i mediowych. Pewnego dnia niezaopiekowane od dłuższego ciało powiedziało “dość”. Wybawieniem stała się joga, która pojawiła się niby przypadkiem, która od tego czasu towarzyszy Kasi nieprzerwalnie. 

Kobieta głodna wiedzy i doświadczeń. Cały czas studiuje zagadnienia pracy z energią, tajniki oddechu i medytacji. Zgłębia też wiedzę w zakresie transcendencji umysłu i możliwości życia w pełni potencjału. Interesuje mnie również tematyka długowieczności i dietetyka, zwłaszcza aspekty związane z uzdrawiającą i oczyszczającą rolą pożywienia.

MINDLESS to zaproszenie do wyjścia poza umysł

Kasia jest twórcą autorskiej metody MINDLESS, której głównym celem zmiana naszych schematów myślenia i życie z przestrzeni SERCA i świadome kreowanie rzeczywistość bez  wymówek: “nie uda mi się”, “nie zasługuję”, “nie mogę”.  MINDLESS to zaproszenie do wyjścia poza umysł. To odważne życie z przestrzeni serca. Zamiana kontroli na zaufanie. Zgoda na prowadzenie przez życie, a nie kierowanie nim. Umiejętność odpuszczania, która prowadzi do odsłonięcia się świadomości. 

“Robię tylko to, co kocham i dlatego kocham, to co robię”.

Kasia Bem