Zrób rezerwację teraz

Róża Adamcio

Joga z szacunku do ciała

Joga w kolorach róży

Certyfikowana nauczycielka jogi, coach integrowania oddechem i certyfikowana masażystka Kobido UP, miłośniczka podróżowania i kotów. Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego. 

Po kilkunastu latach pracy w mediach dla popularnych marek zdecydowała się na diametralną zmianę, zamieniając szpilki na legginsy. Z jogą związana od ponad 23 lat. Uczy w stylach Ashtanga i Vinyasa Joga. Nieustannie głodna wiedzy i doświadczeń, nadal zdobywa nowe umiejętności na licznych kursach jogowych, mindfulness i warsztatach rozwojowych. 

Joga jest dla niej radością życia, miłością do siebie i świata dookoła. Wierzy, że praktyka jogi przynosi nie tylko relaks i wyciszenie, ale jest również pięknym spotkaniem z samym sobą na wielu płaszczyznach. 

Uczy, jak z szacunkiem rozwijać swoje ciało, aby stało się domem o stabilnych fundamentach dla umysłu i duszy. Inspiruje się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga Nidra, Joga wg Iyengara, Vinyasa Krama).

Joga to dopiero początek

„Joga tylko z pozoru zaprasza Cię do pracy nad ciałem. Tak naprawdę gdy staniesz na macie, czeka Cię fascynująca podróż w głąb swojej natury. Podróż bywa wyboista, ale daje poczucie spełnienia. W pewnym momencie zwykłe ćwiczenia fizyczne stają się praktyką wychodzącą poza matę. Być towarzyszką w tej podróży to dla mnie największa radość.”

Róża Adamcio