Zrób rezerwację teraz

Archiwum wydarzeń

Sprawdź wydarzenia, które już się odbyły
Będzie to spotkanie, które wniesie do Twojego życia energię i zmieni nastawienie do otaczającego świata. Będzie to spotkanie, które wniesie do Twojego życia energię i zmieni nastawienie do otaczającego świata. Będzie to spotkanie, które wniesie do Twojego życia energię i zmieni nastawienie do otaczającego świata. Będzie to
Zapraszam Cię serdecznie na nową, dwudniową odsłonę moich autorskich warsztatów z tworzenia własnych, niepowtarzalnych Energetycznych Mandal. Mandala, to wspaniałe narzędzie do pracy z podświadomością. Może być naszym talizmanem i wspomóc naszą energetykę. Innym razem pozwoli zagłębić się w siebie i zapoznać się z tym czego jeszcze w sobie nie odkryliśmy. To wspaniałe akcesorium w autoterapii wspomagające w chwilach trudnych lub niewygodnych. Ma za zadanie budować w nas nowe możliwości i odkrywać uśpiony potencjał.
Warsztat Tajemnice Życia i Śmierci - Oddech Bogini Isis to intensywny, weekendowy program, który przeniesie Cię w świat starożytnego Egiptu i wprowadzi w tajemnice mitologii Bogini Isis. Przez 3 dni skupimy się na odkrywaniu tajemnic życia i śmierci oraz na zrozumieniu, jak te nauki mogą odnaleźć zastosowanie w codziennym życiu i jaką my rolę odgrywamy jako Kobieta.
Zapraszamy w najbliższą sobotę na magiczny KONCERT GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH. Harmonijne dźwięki wyczaruje Adrian Ponikiewicz. Czekają na Ciebie magiczne dźwięki, które zabiorą Cię w podróż przez krainę spokoju i wewnętrznego zrozumienia. Przyjdź, aby doświadczyć głębokiej relaksacji i odprężenia w atmosferze dźwięków, które odświeżą Twoje ciało, umysł i duszę.