Zrób rezerwację teraz

NASZE miniSPA

Zdrowa dusza nie istnieje bez zdrowego ciała

W zdrowym ciele zdrowy duch! Pobyt w naszym klimatycznym SPA to fascynująca podróż do innej galaktyki. Po przekroczeniu progu zapominasz na chwilę o zewnętrznym świecie i oddajesz się mocy relaksujących zabiegówCzas tu płynie inaczej, wolniej. Masz chwilę, aby całym sobą być w tu i teraz. Gwarantujemy, że Twoje ciało odwdzięczy Ci się z nawiązką.

Będąc u nas w ośrodku koniecznie zaplanuj pobyt w SPA, zapoznaj się także z ofertą dodatkowych zabiegów. Doświadczeni masażyści ajurwedyjscy, fizjoterapeuci,  jak również specjaliści od masażu Kobido czekają na Ciebie. Daj nam znać wcześniej, że chcesz doświadczyć mocy masażu, a my zajmiemy się resztą. 

Wybierz to, czego potrzEbujesz

Poznaj naszą ofertę

Sauna fińska – cechuje się wysoką temperaturą dochodzącą do 85 °C i bardzo niską wilgotnością powietrza. Odpowiednią temperaturę uzyskujemy dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, których nie polewamy wodą (w przeciwieństwie do sauny parowej). Maksymalny czas relaksu w saunie fińskiej to około 12 minut.

Sauna parowa –  temperatura tutaj waha się między 40-60 °C. Posiada wysoką wilgotność powietrza, która wynosi nawet 80%. Taki stopień wilgotności powoduje zwiększenie wnikania wody w skórę. Seans w saunie parowej może trwać około 15 minut.

Sucha sauna infrared – źródłem ciepła są promienniki podczerwone wbudowane w ściany sauny. Promieniowanie wnika w głąb ciała na około 3-5 cm, powodując intensywne pocenie się. Temperatura powietrza waha się w granicach 40–65 °C. W saunie infrared można przebywać do 30 minut.

Lampa opalająca (tzw. słoneczna łąka) – lampa ta emituje promieniowanie zbliżone do naturalnego światła słonecznego, które zapewnia dzienną dawkę nasłonecznienia gwarantującą odpowiednią syntezę witaminy D3.

Lampa kolagenowa – jej działanie polega na naświetlaniu skóry łagodnymi falami czerwonego światła, które odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu, stymulując jego produkcję. Kolagenowa terapia świetlna widocznie zwiększa nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry. Daje efekt liftingu, skutecznie redukując zmarszczki. Zmniejsza cellulit i rozstępy, wygładza blizny, przyspiesza gojenie się ran. Poprawia koloryt skóry, dodając cerze blasku i świeżości.

CENNIK SPA

Rodzaj
Cena
Dodatkowe informacje
SPA
30 zł / h
miniumum 200 zł (sauna infrared + 2 lampy)
Masaż całego ciała
60 zł osoba / bez limitu
miniumum 300 zł (sauna infrared + 2 lampy + sauna sucha + sauna mokra)

Dodatkowe zabiegi

Masaż Kobido
cennik dostępny w recepcji ośrodka
60 minut
Masaż całego ciała
cennik dostępny w recepcji ośrodka
60 minut

Zarezerwuj swoje zabiegi

Zadbamy o Twój relaks

Zobacz więcej

Sprawdź, co mogło Ci umknąć