Zrób rezerwację teraz

BaSIA Maziarska

Tradycja Jogi Kundalini

Wzmocnienie energii życiowej

Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Od 2008 roku prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i kursy jogi kundalini w Warszawie oraz innych miastach w Polsce.

Ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. W 2021 roku uzyskała dyplom poziomu III Kundalini Jogi. Terapeutka Jogi hormonalnej. Ukończyła 3-stopniowy kurs Jogi Hormonalnej u autorki tej metody Dinah Rodrigues. Prowadzi sesje i warsztaty tą metodą. Rozwinęła praktykę jogi hormonalnej na bazie własnych doświadczeń: praktyki jogi energetycznej oraz tantry jogi dla kobiet (tao dla kobiet).

Od roku 2021 oferuje, akredytowany przez Yoga Alliance Professional kurs Jogi Hormonalnej dla Kobiet w każdym wieku. Studiuje i praktykuje metodę uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej techniki – Guru Dev Singha.

Od 2008 roku pracuje z pacjentami podczas indywidualnych sesji Sat Nam Rasayan. Oferuje koncerty relaksacyjne przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich. Prowadzi warsztaty autorskie „Joga dla oczu – Wzrok i relaks”.

Kundalinii to droga

„Poczucie własnej wartości i stan prosperity w czasie naszej ludzkiej podróży polega na dotarciu do naszych własnych potrzeb, ich zaspokojeniu i obejmuje zarówno dawanie, jak i otrzymywanie. To, co jesteśmy w stanie dać, zależy od naszej zdolności do dawania. Kiedy dajemy aż do stanu wyczerpania, stajemy się urażeni i zaczynamy się wycofywać. Tworzymy granice samoobrony. Możemy dawać tylko z poziomu obfitości. Nasza samoocena zwiększa naszą zdolność przyciągania i podnosi częstotliwość prosperity. Im więcej siebie pozbawiamy, tym mniej możemy dać. Im więcej pozwalamy sobie otrzymać, tym więcej jesteśmy w stanie dać. Jak jesteśmy dla siebie hojni, wtedy mamy energię, zasoby i zdrowie, aby móc szczodrze korzystać z naszych darów. Im więcej dajemy z miejsca poczucia własnej wartości, tym jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi.”

Basia Maziarska