Zrób rezerwację teraz

Kasia Gwiazdowska

Harmonia serca

Równowaga ciała i ducha

Psycholożka, trenerka i psychodietetyczka. Zajmuje się holistyczną pracą nad zdrowiem i przywracaniem naturalnej harmonii ciała i ducha. W latach 2013=2016 była managerem w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce. Rozwijała Centrum Ajurwedy i asystowała lekarzom Ajurwedy w konsultacjach i detoksach panchakarma. Dzięki temu zdobyła wiedzę na temat holistycznego zdrowia i dobrostanu psychicznego, którą chętnie wykorzystuje w obecnej pracy.

Od 2012 roku prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Udziela konsultacji indywidualnych związanych ze zmianą nawyków żywieniowych i poradnictwem psychodietetycznym. Jest autorką książki „Tajemnice zdrowia”, w której opisuje różne metody przywracania równowagi ciała, emocji, umysłu i ducha. W swojej pracy łączy mądrość Wschodu i naukowe podejście Zachodu.

Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje praca z kobietami. Prowadzi kręgi kobiet, warsztaty Soul Body Fusion i odosobnienia medytacyjne. Uczy kobiety poczucia własnej wartości, akceptacji siebie i swojego ciała oraz połączenia ze sobą na poziomie ducha. Organizuje warsztaty wyjazdowe i wyprawy zagraniczne, w których uczestniczki łączą wypoczynek z rozwojem duchowym.

Harmonia i pokój w sercu

„Moją misją jest wspieranie zdrowia, wewnętrznej harmonii i pokoju w sercu.” 

Kasia Gwiazdowska