Zrób rezerwację teraz

Kameralny kurs – masaż misami terapeutycznymi ACAMA

Wydarzenie:  Kameralny kurs – masaż misami terapeutycznymi ACAMA

Prowadzący: Miguel Lourenco

Data: 7-9. 06. 2024

Zapraszamy do Oddechowa  na Kameralny kurs – masaż misami terapeutycznymi ACAMA. Kurs poprowadzi Miguel Lourenco.

Podczas dwudniowego warsztatu Miguel Lourenco wprowadzi Was w świat dźwięków i wibracji. Czerpiąc z jego wiedzy i doświadczenia zdobędziecie zarówno podstawową wiedzę teoretyczną odnośnie rodzajów mis, pałek jak i umiejętności praktyczne pracy z dźwiękiem.
Szkolenie odbywać się będzie według metody Masażu Dźwiękiem opracowanej przez prowadzącego w porozumieniu z ACAMA.
Celem szkolenia jest przeszkolenie w kierunku Masażu i Terapii Dźwiękiem, poziom podstawowy.

Misy dźwiękowe ACAMA wykonywane są tradycyjną rzemieślniczą metodą. Firma bazuje na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w pracy z dźwiękiem. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz starannością wykonania. Każda misa jest testowana pod względem natężenia i intensywności wibracji. Misy na kurs dostarcza sklep Prapełnia.

Plan kursu:
· Wprowadzenie do mis dźwiękowych
· Różne rodzaje mis
· Różne typy pałek
· Misy terapeutyczne ACAMA
· Dobre praktyki
· Protokół Masażu Dźwiękiem
· Prowadzenie terapii i masażu dźwiękiem
· Ćwiczenia praktyczne
· Rozdanie certyfikatów

Każdy z uczestników pozna protokół 45-minutowego masażu misami i otrzyma również materiały drukowane z najważniejszymi informacjami. Kurs kończy się międzynarodowym certyfikatem.

O Prowadzących

Poznajcie niesamowitą historię Miguela Lourenco. Pracując jako dyrektor działu IT w branży automative, przez problemy zdrowotne, odkrył swoje nowe życie i nową drogę powołania. 

Stres i długie godziny w pozycji siedzącej oraz praca przy komputerze doprowadziły do powstania u Miguela zwyrodnień w nadgarstku i bólu rąk tak silnego, że utrudniał on wykonywanie codziennych, nawet najprostszych, czynności. Pewnego dnia Miguel natknął się na stoisko z misami tybetańskimi. Pomimo sceptycznego nastawienia zgodził się, aby sprzedawca zademonstrował mu działanie misy na chorym nadgarstku. Podczas pokazu poczuł silne mrowienie, które go zaciekawiło i przekonało, by kupić misę. Pracował z nią regularnie przez kilka tygodni, co z czasem sprawiło, że bóle nadgarstków ustąpiły, a ręce odzyskały pełną sprawność. 

W tamtym czasie Miguel nie podejrzewał, że misy już na stałe zagoszczą w jego życiu. Niedługo po tym doświadczeniu zrezygnował z pracy i zaczął propagować ideę masażu misami terapeutycznymi. W jego seminariach, w samej tylko Portugalii, wzięło udział ponad 2000 osób. Miguel jest częstym gościem portugalskiej telewizji, gdzie opowiada o misach dźwiękowych i gongach, które stały się jego pasją i narzędziem do pracy relaksacyjnej i terapeutycznej. 

Miguel Lourenco, od 2011 nauczyciel masażu dźwiękiem misami tybetańskimi. Założyciel Universe Gong® i uczeń Baba Don Conreaux. 

Informacje szczegółowe

Cena kursu: 1190 zł
Cena 2 noclegi + wyżywienie wegańskie: 690 zł

Zapisy i pytania

Miejsce można zarezerwować mailowo lub telefonicznie.
warsztaty.oddechowo@gmail.com
513 020 516

Koszt wydarzenia

Nazwa
Cena
Dodatkowe informacje
Kameralny kurs - masaż misami terapeutycznymi ACAMA
1190 zł
kurs + międzynarodowy certyfikat
Koszt pobytu z wyżywieniem
690 zł
wyżywienie wegańskie

Zapisz się na wydarzenie

Odezwiemy się do Ciebie z potwierdzeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *