Zrób rezerwację teraz

Medytacja Świecka z Dorotą Mrówką

Wydarzenie: Medytacja świecka z Dorotą Mrówką

Prowadzący: Dorota Mrówka 

Data: 16-06-2024

Gdzie: ANYA YOGA ul. Krasińskiego 35a, Warszawa

W samym sercu zgiełku wielkiego miasta przygotowaliśmy dla Was wyspę ciszy, koncentracji i skupienia. Zapraszamy Was na 4-godzinną Medytację Świecką, którą specjalnie dla Was poprowadzi Dorota Mrówka.   

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą rozpocząć przygodę z medytacją. Przedstawiamy w nim podstawy, od których należy zacząć, by potem móc samodzielnie praktykować. Medytacja, której uczymy, nie ma religijnych konotacji, chociaż czerpie z różnych tradycji i ścieżek duchowych. Traktowana jest jako skuteczne i dostępne narzędzie do pracy z samym sobą – z emocjami i z umysłem, dzięki czemu możesz odzyskać spokój, harmonię, radość życia.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że przegląd praktyk medytacyjnych pochodzących z różnych tradycji i kultur to najlepszy sposób na to, by odnaleźć w tym obszarze taką praktykę, która później w indywidualnej pracy przyniesie najlepsze efekty.

Podczas warsztatu omawiane są podstawowe zagadnienia związane z: prawidłową pozycją ciała, prawidłowym oddechem, praktyką koncentracji, świadomym relaksem, praktyką uważności, pracą z umysłem

Informacje szczegółowe

16-06-2024, godzina 12:00

ANYA YOGA ul. Krasińskiego 35a, Warszawa

Zapisy i pytania

CENA za 4-godzinny warsztat: 350 zł

Miejsce można zarezerwować mailowo lub telefonicznie.

warsztaty.oddechowo@gmail.com

513 020 516

Koszt wydarzenia

Nazwa
Cena
Dodatkowe informacje
Medytacja świecka z Dorotą Mrówką
350 zł
4 godziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *