Zrób rezerwację teraz

Miednica – Uzdrawianie

Wydarzenie: Miednica – Uzdrawianie

Prowadzący: Katarina Hellström i Maurizio Mazzetto

Data: 8-12.05.2024

Większość z nas straciła kontakt ze swoim ciałem. Staliśmy się sami sobie obcy, zakłócając i tracąc mądrość naszych ciał. Nasza praca z ludźmi polega na przywróceniu tej naturalnej inteligencji, która daje nam informacje o naszych uczuciach. Daje nam siłę w realizacji celów.


Miednica to nasze centrum, to centrum naszej równowagi strukturalnej oraz zaufania do życia. Napięcia w jej obrębie mogą powodować bóle w całym ciele. Praca z miednicą pomaga uwolnić fizyczne, emocjonalne oraz energetyczne blokady, które mają podłoże psychosomatyczne, pomaga zrozumieć źródło swoich problemów, a także odblokować swobodny przepływ energii w ciele, w tym energii seksualnej, która jest źródłem mocy naszej kreacji.

W miednicy zapisane są głównie traumy związane z tematyka relacji i energią seksualną.
Zaszłe zdrady, uzależnienia emocjonalne, wykorzystywania i przekraczania granic ciała, nawet jeśli zakończone i należą do przeszłości, pozostawiają swoje wciąż aktywne piętno w ciele i emocjach.

Może to się objawiać poprzez: wycofanie z życia społecznego, poczucie odmienności, nieumiejętność budowania zasilających i trwałych relacji, nadmierna kontrola, problemy z wyznaczaniem granic, brak pewności siebie itp. Cała ta pamięć działa w formie przekonań funkcjonujących w codziennym życiu. Jednak najczęściej są to przekonania z czasów dzieciństwa- zapisane w pamięci komórkowej.
Kiedy emocjonalny ból jest wypierany, wszystkie myśli, czyny, a także relacje międzyludzkie, powoli i sukcesywnie przesiąkają nim. Kiedy wciąż mimo pracy borykamy się z powracającymi, podobnymi sytuacjami to oznacza to że gdzieś w ciele zapisany jest schemat (pamięć zapisana w momencie dużego stresu/traumy) ,który się musi ziścić, ponieważ jest to działający program operacyjny i podświadomość będzie zawsze do tego dążyła.

Objawy wskazujące na napięcia w miednicy:
-bóle odcinku lędźwiowym,
-problemy z orgazmami, brakiem libido,
-bóle brzucha, problemy jelitowe,
-bóle ud i kolan
-bolesne i nieregularne menstruacje,
-burzliwa menopauzę,
-problemy z kontrolowaniem ejakulacji,
-pęcherzem, prostatą.
Miednica ustawia nasz związek z życiem, relacje z własną kobiecością i męskością; to czy mamy wolę życia i czujemy się w nim bezpiecznie. Częste ostatnio problemy z zajściem w ciążę przy braku przyczyn medycznych. To wszystko wskazuje na trudność z przyjmowaniem. Zdrowa seksualność to otwartość na przyjmowanie, czyli obfitość w życiu. Dzięki uwolnieniu ciała od traum, możliwe jest odzyskanie wewnętrznej siły, przyjemności oraz radości życia, które drzemią w każdym z nas. Jeśli wszystko tam działa jak należy mamy przyjemność z seksu i przyjemność z życia.
Zapraszamy na kameralny warsztat wszystkich Tych, którzy chcą skutecznie pożegnać się z bolącą pamięcią o przeszłości. Tych, którzy za cel postawili sobie wolność emocjonalna, niezależność, sprawczość i poczucie pełnej wartości.

Podczas tego warsztatu zajmiemy się, czyszczeniem pamięci komórkowej (praca z ciałem) a w powstałą wolną przestrzeń (za pomocą innych narzędzi) pomożemy Ci wprowadzić jakości i stan emocjonalny, które są przez Ciebie pożądane.
Jeśli te stany są na Twojej liście życzeń:
– radość z małych rzeczy
– błogostan
– satysfakcja i zadowolenie z siebie
– miłość do siebie
– poczucie własnej wartości
– sprawczość
– poczucie posiadania tego co potrzeba
– odwagę na wyznaczanie sobie nowych, zażywających celów i moc osiągania nich
Zapraszamy na warsztat wszystkich Tych, którzy chcą skutecznie pożegnać się z bolącą pamięcią o przeszłości. Tych, którzy za cel postawili sobie wolność emocjonalna, niezależność, sprawczość i poczucie pełnej wartości.

ZAPISY:
https://forms.gle/7tVg9efkZNVfYHr59

O prowadzym
Katarina Hellström i Maurizio Mazzetto w pracy z ciałem wykorzystują uwalnianie emocjonalne oraz energetyczne wg własnej metody. Pracują razem oraz indywidualnie, kreując żeńską i męską energię podczas terapeutycznych sesji rozbrajania ciała – mięśniowo-powięziowego masażu energetycznego uwalniającego traumy i usuwającego blokady stojące na przeszkodzie doświadczania życia w pełni.
Ich praca skupia się na uzdrawianiu seksualności, wyzwalaniu pamięci traumy, rozbrajanie ciała.
Ich pracę wyróżnia wysoka precyzja. Całe ciało obdarzają równomierną uwagą – centymetr po centymetrze. Obserwują je i czytają wiadomości, jakie ciało chce przekazać. Ich terapia w małym stopniu opiera się na rozmowie, dzięki czemu minimalizuje ryzyko interpretowania objawów przez pryzmat rozumu i osobistych filtrów. Takie podejście umożliwia wgląd w świadomość i bycie w „Tu i Teraz”.
“W swojej pracy podążam za ideologia OSHO, która mówi o tym, że ciała i świadomości nie należy postrzegać jako dwóch odrębnych rzeczy; że ciało jest widzialnym wymiarem świadomości, a świadomość jest niewidzialnym wymiarem ciała.”
Informacje szczegółowe

2250 PLN – udział po raz pierwszy w warsztacie (oprócz warsztatów na samowolna wpłatę)
1750 PLN – powracająca osoba, która brała udział w warsztatach stacjonarnych w ostatnich 12 miesiącach. Z wyłączeniem jednodniowych warsztatów i tych z dobrowolna opłatą.
Rezerwacja miejsca po wpłacie zaliczki 500 zł (wplata do 3ch dni po rejestracji)

Nocleg i wyżywienie:

280 LUB 300 PLN osobę.
– pokoje wieloosobowe
– 3 posiłki dziennie
Płatność za nocleg i wyżywienie oddzielnie.


Zapisy oraz pytania
https://forms.gle/7tVg9efkZNVfYHr59
uwalnianiemiednicy@gmail.com

Zapisz się na wydarzenie

Odezwiemy się do Ciebie z potwierdzeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *